Kontaktuppgifter till riksföreningen Nej till NATO

Ordförande:
Lars Drake email: mailto:drake_lars@hotmail.com

Vice ordförande:
Eva Jonson email: mailto:eva.e.jonson@gmail.com

Kassör:
Anders Åsman email: anders.aasman@telia.com

Övriga styrelseledamöter:

Staffan Ekbom email: mailto:ekbom.staffan@gmail.com

Ulf Sparrbåge email: uffesparris@hotmail.com

Britt Sandblom email: britt.sandblom@yahoo.com

Christer Carneby email: ch.carneby@live.se

Suppleanter:

Owe Fred email: mailto:Owefred@yahoo.se
Babak Gourani email: mailto:Babak112@hotmail.com

Valberedning:
Gösta Bågenholm email: gosta.bagenholm@hotmail.com
Claes Engelbrand email: claesengelbrand@hotmail.com

Revisorer:
Kjell Martinsson email: kje.mar@telia.com

Swish: 123-534 64 99

För tips och synpunkter om webbsidan skicka mail till johanfremin@hotmail.com

HUR MAN BLIR MEDLEM